PŘIBĚHY TĚCH NEJLEPŠÍCH

Inspirujte se příběhy
našich zaměstnanců

Barbora_Budkova_RES_Hintergrund_2110x1582_72dpi_RGB.jpg

Barbora Budková

Počet let u společnosti:5 let
Největší úspěch:Pro mě je největší úspěch doporučení. Poměrně často se mi stává, že mi zavolá majitel nemovitosti, že na mě dostal doporučení, zda bych mu pomohla s pronájmem jeho nemovitosti. To považuji za největší satisfakci za to, že něco dělám dobře.
Tým:Rezidenční pronájmy

Kdy si věděla, že jsi tady „správně“?

Utvrdilo mě v tom hned první kolo výběrového řízení, které probíhalo formou kariérního dne. Nejen, že si budoucí zaměstnavatel má možnost otestovat Tebe, ale Ty máš zároveň možnost potkat jeho. Firmu tvoří lidé a jak majitel, tak vedení jednotlivých týmů mě zaujalo natolik, že jsem si řekla, že musím projít.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

HODNĚ těžké. První měsíce jsou zejména o studené akvizici. Pro ty co nevědí, jedná se v podstatě o ,,navolávání" své budoucí klienty po telefonu. Takže celý den sedíš u telefonu a voláš. S každým odmítnutím nebo nečekanou reakcí ze strany klienta se musíš poučit a zkusit to znovu a lépe. Ze začátku to nebylo moc příjemné, pak jsem to pojala formou soutěže sama se sebou a změnila přístup, a dokonce si to začala užívat.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Lidí. Trávím tady velkou část svého dne, a proto je pro mě alfa a omega, s kým ten den trávím. Kolegové i vedení jsou pro mě velká inspirace pro to, co se dá v našem oboru dokázat a jak se dá k práci přistupovat.

Proč sis vybrala právě tvůj tým?

Spíš si tým vybral mě. Nebyla jsem si úplně jistá, kam chci jít a s HR jsme dlouze diskutovali o tom, co od práce očekávám a co mě baví, a výstup byl pronájmy. Zpětným zrcátkem si říkám, že to lépe dopadnout nemohlo. Práce mě neuvěřitelně baví a našla jsem se v ní.

1JM.jpg

Jakub Moláček

Počet let u společnosti:10 let
Největší úspěch:Prodej Kolbenova ve Vysočanech. Jako téměř nováček jsem samostatně řešil komplikovaný prodej bytového domu ve Vysočanech, kde hrálo roli křížové ručení za jinou nemovitost a současně majetkově se rozcházející obchodní partneři, kteří obě nemovitosti vlastnili. Do prodeje aktivně zasahovala banka, která majitelům úvěrovala koupi obou nemovitostí. Fakticky se tak všechna prodejní jednání odehrávala mezi čtyřmi zúčastněnými stranami a než byla uzavřena, tak to trvalo 11 měsíců.
Tým:Komerční prodej

Čeho si tady nejvíce vážíš? 

Kolektivu kolegů a přístupu vedení.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení?

Výběrové řízení u mě bylo dvoukolové. Probíhalo s jednatelem Andreasem a team leaderem Richardem. Vybavuji si z něj momenty, kdy jsem na prvním pohovoru musel počítat z paměti příklady z velké násobilky a popsat cestu, kudy bych šel z Janáčkova nábřeží do Štěpánské.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

Vědomí toho, že každý jednotlivý prodej je zakončený něčím hmatatelným – prodaným domem. Dnes je pro mě cesta Prahou soubor příběhů jednotlivých domů a lidí s tím spojených. Po skoro devíti a půl letech zde tak Prahu vnímám úplně jinak než dříve, protože téměř při jakékoliv cestě po městě míjím domy, které znám, ve kterých jsem byl, atd.. Je to pocit, který mě baví.

 

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Když jsem nastupoval, tak žádný jiný prodejní tým nebyl. Ale ani dodatečně bych ho neměnil.

Tomáš Chovanec 2.jpeg

Tomáš Chovanec

Počet let u společnosti:3 roky
Největší úspěch:Jako svůj prozatím největší úspěch vidím umístění na 2. místě v globálním hodnocení makléřů EuV, který se mi podařil v loňském roce, s hodnocením dle kritéria největšího počtu uzavřených obchodů. Za dílčí osobní úspěch pak považuji, že jsem během mého působení ve společnosti měl již možnost "osahat si" a zrealizovat pronájem všech typů nemovitostí, se kterými se v našem oddělení dostáváme do kontaktu. Tím mám na mysli nejen pronájmy veškerých bytů a standardních rodinných domů, ale také prvorepublikové vily, činžovní domy jako celek, či dokonce hotely.
Tým:Rezidenční pronájmy

Čeho si tady nejvíce vážíš? 

Vážím si přístupu vedoucích, kteří mají zájem na úspěchu každého jednoho obchodníka, a tento zájem je podpořen kontinuálním systémem profesionálního školení, nebo např. motivačním prostředím,  využívajícím progresivní provizní systém a finanční bonusy. Vážím si rovněž lidského přístupu k obchodním případům ve všech odděleních naší společnosti, od něhož se odvíjí také to, jak nás ve finále vnímají naši klienti. Kolegy z EuV totiž nyní vnímám nejenom jako profesionální obchodníky s realitami, ale také jako spolehlivé, a hlavně čestné poradce pro všechny účastníky nemovitostního trhu.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení? 

Výběrové řízení si vybavuju velice jasně, a nejspíš na něj ani nikdy nezapomenu. Nejvíce na mne udělalo dojem první kolo "výběrka", což byl kariérní den, na kterém jsem strávil přibližně 8 hodin, a v jeho jednotlivých částech si mě kolegyně z HR důkladně prověřily nejen v obchodních vlastnostech, ale také v mém charakteru a osobnosti . Nemluvě o tom, že to byla pouze vstupenka do následujících dvou kol celého řízení.  Již po kariérním dnu jsem však věděl, že tato společnost ví, koho hledá, a že projde-li uchazeč tímto řízením, pak je zde jistota, že bude splňovat jisté kvality. Po zkušenostech, kdy mi na pohovorech bylo po 30 minutovém rozhovoru ihned nabídnuto pracovní místo, a bylo mi hned jasné, že s takovým přístupem nemůže být společnost dlouhodobě úspěšná, to byla velice příjemná změna.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

Akce a život v pohybu! Málokdy se stane, že bych strávil celý den v kanceláři a spíše jsou mým každodenním chlebem schůzky s klienty a neustálý pohyb po všech koutech naší úžasné Prahy. Velkým nábojem je pro mne také to, s jakými lidmi se při mé práci setkávám. Často se jedná o opravdu úspěšné lidi nejen z českého podnikatelského prostředí, se kterými si člověk, má-li o to zájem, skutečně má co předat. Během mého působení jsem si také s některými klienty vybudoval opravdu nadstandardní, až přátelský vztah založený na vzájemné důvěře.

 

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Při volbě týmu jsem zohledňoval především to, nakolik je v něm možnost pouštět se do interakce s lidmi, a nakolik je práce v něm akční a energická. Kancelářská práce pro mne nikdy nebyla volbou. Jako velkou výhodu našeho týmu považuji možnost neustále si zdokonalovat své obchodní dovednosti při jednání s prakticky neomezeným počtem klientů.

 

Martin Bílek .jpeg

Martin Bílek

Počet let u společnosti:1 rok
Největší úspěch:Každodenní úspěšné zvládání nových výzev. Nicméně jestli mám být konkrétní, tak to, že jsem se svým seniorem prodal byt klientky, která ho přes nás prodávala již dříve, poté s jinou realitní kanceláří - v obou případech neúspěšně. Následně jsme s klientkou znovu navázali kontakt, obnovili důvěru a byt prodali. Pomohli jsme jí tak v její životní cestě.
Tým:Junior Sales Consultant - Rezidenční prodej

Čeho si tady nejvíce vážíš? 

Když se tu člověk snaží a je otevřený, nabere nesčetné zkušenosti jak kariérně, tak celkově do života. Dále pak našeho týmu - ještě jsem nebyl nikde, kde by bylo tak super týmové prostředí.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení? 

Já jsem ho absolvoval vlastně dvakrát. Poprvé do teamu rezidenčních pronájmů, kam jsem se nedostal. Pak mě po 3/4 roce oslovila Radana z HR znovu, že nabírají do rezidenčních prodejů. Náš pohovor měl 3 kola. Nejvíc ve mě zůstalo první kolo, kdy jsme na pohovoru s manažerem týmu, dvěma seniory a kolegyní z HR vydrželi necelé 3 hodiny. Pak jsem odcházel a říkal jsem si "wow, sem chci".

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

To, že přinášíme klientům přidanou hodnotu a přispíváme tak celkově trhu. To, že práce není monotónní, a že mě čeká každý den trochu něco jiného. To, že vidím, že každým dnem sbírám nové zkušenosti. A provize jsou taky fajn.

 

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Pronájmové týmy mi přišly dost rychloobrátkové - k byznysu se rychle dostanete, uděláte ho, ale také pak musíte stále hledat nový. Komerční prodeje - odměna je tu sice větší, nicméně na obchod můžete čekat delší dobu. Ideální cestou jsou rezidenční prodeje, kde první obchod přichází ani ne po půl roce a nemusíte se stále honit za novým byznysem.

dusan.jpg

Dušan Kniha

Počet let u společnosti:5 let
Největší úspěch:Prvý predaný dom v Prahe a hneď na Starom Meste!
Tým:Komerční prodeje

Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Už na výberovom konaní, kde som sa ocitol v krásnych priestoroch firmy, a ten prístup HR managerky ako aj vedenia. Po prvom kole výberového konania som vedel, že pre tuto spoločnosť chcem pracovať.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V podstate ťažké neboli, myslím tým pracovne, iba odlúčenie od rodiny a domova, nakoľko dochadzam na víkendy na Slovensko.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Férovosť a profesionalita vedenia, systém a know how firmy.

Proč sis vybral právě tým komerčních prodejů?

Mal som záujem obchodovať s niečím výnimočným a tým su celé tie krásne činžovní domy, ktoré obdivujem od čias, kedy som začal služobne jazdiť do Prahy. Navyše náš tým je veľmi dobrý a zábavný.

lukáš čtvereček.jpg

Lukáš Michalec

Počet let u společnosti:5 let
Největší úspěch:„Nejsem si vědom, že by za dobu, co tu pracuji, na mě ze strany klientů přišla jakákoliv stížnost.“
Tým:Receptionist

 Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

 Poměrně krátkou dobu po přijetí - v momentě kdy jsem zjistil, jak zde věci fungují a jací sympatičtí lidé zde pracují.

 Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Já obecně moc nemám rád nové začátky, ale tady to probíhalo celkem hladce. Kolegyně mě zaučila, vše mi bylo vysvětleno a už během několika dnů jsem se cítil jako člen týmu.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Rozhodně pracovního kolektivu, který je tvořen inteligentními a přátelskými lidmi.  Dále pak si vážím profesionálního a zároveň vstřícného vedení – myslím, že v málokteré firmě člověk narazí na takového šéfa, jakým je náš pan jednatel. Je vidět, že ho zajímá každý jeden zaměstnanec a že mu záleží na tom, aby ve firmě fungovalo vše od A až po Z.

Co tě nejvíce baví na tvé pozici?

Nepochybně to bude interakce s lidmi, což je důvod, proč jsem i v minulosti pracoval jako recepční. Speciálně mám radost, když dojde na komunikaci v mé oblíbené angličtině. I vzhledem k početné zahraniční klientele je to zde téměř na denním pořádku.

Šárka Skálová 2.jpeg

Šárka Skálová

Počet let u společnosti:1 rok
Největší úspěch:
Tým:Team Assistant

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Nejvíce si vážím příjemného prostředí a respektu od kolegů, vzájemné důvěry, společných akcí 

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení?

Výběrové řízení bylo důkladné, složené ze třech kol. Na termínu schůzky bylo možné se domluvit a odpověď, zda jsem se dostala dále, jsem dostala hned. Z prvního dojmu bylo patrné, že se jedná o seriózní společnost. Čisté prostředí, pánové v oblecích a příjemné profi vystupování pana recepčního.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci?

Naplňuje mě skutečnost, že se nacházím ve společnosti úspěšných, pozitivně myslících lidí, se zapálením do práce.

Potenciál výdělku

Graf_3.png

Přidejte se k nám

Rozšiřujeme všechna oddělení a rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří nebudou pracovat pro nás, ale s námi. Kteří budou mít zájem posouvat věci dopředu a radovat se z úspěchů.