PŘIBĚHY TĚCH NEJLEPŠÍCH

Inspirujte se příběhy
našich zaměstnanců

dusan.jpg

Dušan Kniha

Let u firmy:1,5 roku
Největší úspěch:Prvy predany dom v Prahe a hned v Starom Meste!
Divize:Komerční prodeje

Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Už na výberovom konaní, kde som sa ocitol v krásnych priestoroch firmy, a ten prístup HR managerky ako aj vedenia. Po prvom kole výberového konania som vedel, že pre tuto spoločnosť chcem pracovať.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V podstate tazke neboli, myslim tym pracovne, iba odlucenie od rodiny a domova, nakolko dochadzam na weekendy na Slovensko

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Férovost a profesionalita vedenia, systém a know how firmy

Proč sis vybral právě tým komerčních prodejů?

Mal som zaujem obchodovat s niecim vyjimocným a tým su celé tie krásne činžovní domy, ktore obdivujem od cias, kedy som zacal sluzobne jazdit do Prahy. Navyse náš tým je velmi dobry a zabavny kolektiv.

Barbora_Budkova_RES_Hintergrund_2110x1582_72dpi_RGB.jpg

Barbora Budková

Let u firmy:1,5 roku
Největší úspěch:Pro mě je největší úspěch doporučení. Poměrně často se mi stává, že mi zavolá majitel nemovitosti, že na mě dostal doporučení, zda bych mu pomohla s pronájmem jeho nemovitosti. To považuji za největší satisfakci za to, že něco dělám dobře.
Divize:Rezidenční pronájmy

Kdy si věděla, že jsi tady „správně“?

Utvrdilo mě v tom hned první kolo AC. Nejen, že si budoucí zaměstnavatel má možnost otestovat Tebe, ale Ty máš zároveň možnost potkat jeho. Firmu tvoří lidé a jak majitel, tak vedení jednotlivých týmů mě zaujalo natolik, že jsem si řekla, že musím projít.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

HODNĚ těžké. První měsíce jsou zejména o studené akvizici. Pro ty co nevědí, jedná se v podstatě o ,,navolávání" své budoucí klienty po telefonu. Takže celý den sedíš u telefonu a voláš. S každým odmítnutím nebo nečekanou reakcí ze strany klienta se musíš poučit a zkusit to znovu a lépe. Ze začátku to nebylo moc příjemné, pak jsem to pojala formou soutěže sama se sebou a změnila přístup, a dokonce si to začala užívat.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Lidí. Trávím tady velkou část svého dne, a proto je pro mě alfa a omega, s kým ten den trávím. Kolegové i vedení jsou pro mě velká inspirace pro to, co se dá v našem oboru dokázat a jak se dá k práci přistupovat.

Proč sis vybrala právě tvůj tým?

Spíš si tým vybral mě. Nebyla jsem si úplně jistá, kam chci jít a s HR jsme dlouze diskutovali o tom, co od práce očekávám a co mě baví, a výstup byl pronájmy. Zpětným zrcátkem si říkám, že to lépe dopadnout nemohlo. Práce mě neuvěřitelně baví a našla jsem se v ní.

milan.jpg

Milan Kirakovjan

Let u firmy:2 roky
Největší úspěch:S průběžnými výsledky se mi podařilo uspět i v evropském měření výsledků mezi nováčky v ENGEL & VÖLKERS (2. místo za rok 2018)
Divize:Rezidenční prodej

Kdy si věděl, že si tady „správně“?

Když se naplnila slova o příjmu z teorie do skutečnosti

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Pokud je člověk komunikativní, začátek je určitě snazší. Pak je jen otázka vynaloženého úsilí a času, kdy se zákonitě dostaví výsledky.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Neuvěřitelná podpora týmu celé společnosti pro to, aby každý jednotlivec byl úspěšný. Tím nemyslím podporu pouze administrativní, technickou nebo marketingovou, ale i mezi jednotlivými týmy či mezi kolegy vzájemně.

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Komerční tým znamená trpělivou práci a úžasný výsledek se projeví většinou až po několikaměsíční práci. Oddělení pronájmů znamená skládat menší výsledky, která přicházejí každý den. Tým rezidenční je někde mezi a mně nejvíce vyhovují „střední tratě“ , už za měsíc či dva člověk může očekávat výborné výsledky.

Potenciál výdělku

Podívejte se kolik si u nás můžete vydělat

GRAF.png

Přidejte se k nám

Rozšiřujeme všechna oddělení a rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří nebudou pracovat pro nás, ale s námi. Kteří budou mít zájem posouvat věci dopředu a radovat se z úspěchů.