PŘIBĚHY TĚCH NEJLEPŠÍCH

Inspirujte se příběhy
našich zaměstnanců

dusan.jpg

Dušan Kniha

Let u firmy:1,5 roku
Největší úspěch:Prvy predany dom v Prahe a hned v Starom Meste!
Divize:Komerční prodeje

Kdy si věděl, že si tady „správně“?

Už na vyberovom konani, kde som sa ocitov v krasnych priestoroch firmy a ten pristup HR managerky jako aj vedenia. Po prvom kole výběrového konania som vedel, ze pre tuto spolocnost chcem pracovat.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V podstate tazke neboli, myslim tym pracovne, iba odlucenie od rodiny a domova, nakolko dochadzam na weekendy na Slovensko

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Ferovost a profesionalita vedenia, systém a know how firmy

Proč sis vybral právě tým komerčních prodejů?

Mal som zaujem obchodovat s niecim vynimocným a tým su celé tie krásne činžovní domy, ktore obdivujem od cias, kedy som zacal sluzobne jazdit do Prahy. Navyse nas tym je velmi dobry a zabavny kolektiv.

Barbora_Budkova_RES_Hintergrund_2110x1582_72dpi_RGB.jpg

Barbora Budková

Let u firmy:1,5 roku
Největší úspěch:Pro mě je největší úspěch doporučení. Poměrně často se mi stává, že mi zavolá majitel nemovitosti, že na mě dostal doporučení, zda bych mu pomohla s pronájem jeho nemovitosti. To považuji za největší satisfakci toho, že něco dělám dobře.
Divize:Rezidenční pronájmy

Kdy si věděla, že si tady „správně“?

Utvrdilo mě v tom hned první kolo AC. Nejen, že si budoucí zaměstnavatel má možnost otestovat Tebe, ale Ty máš zároveň možnost potkat jeho. Firmu tvoří lidé a jak majitel, tak vedení jednotlivých týmů mě zaujalo natolik, že jsem si řekla, že musím projít.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

HODNĚ těžké. První měsíce jsou zejména o studené akvizici. Pro ty co nevědí, jedná se v podstatě o navolávání své budoucí klienty po telefonu. Takže celý den sedíš u telefonu a voláš. S každým odmítnutím nebo nečekanou reakcí ze strany klienta se musíš poučit a zkusit to znovu a lépe. Ze začátku to nebylo moc příjemné, pak jsem to pojala formou soutěže sama se sebou a změnila přístup a dokonce si to začala užívat.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Lidí. Trávím tady velkou část svého dne, a proto je pro mě alfa a omega s kým ten den trávím. Kolegové i vedení jsou pro mě velká inspirace pro to, co se dá v našem oboru dokázat a jak se dá k práci přistupovat.

Proč sis vybrala právě tvůj tým?

Spíš si team vybral mě. Nebyla jsem si úplně jistá, kam chci jít a s HR jsme dlouze diskutovali o tom, co od práce očekávám a co mě baví a výstup byl pronájmy. Zpětným zrcátkem si říkám, že to lépe dopadnout nemohlo. Práce mě neuvěřitelně baví a našla jsem se v ní.

milan.jpg

Milan Kirakovjan

Let u firmy:2 roky
Největší úspěch:S průběžnými výsledky se mi podařilo uspět i v evropském měření výsledků mezi nováčky v ENGEL & VÖLKERS (2. místo za rok 2018)
Divize:Rezidenční prodej

Kdy si věděl, že si tady „správně“?

Když se naplnila slova o příjmu z teorie do skutečnosti

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Pokud je člověk komunikativní, začátek je určitě snazší. Pak je jen otázka vynaloženého úsilí a času, kdy se zákonitě dostaví výsledky.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Neuvěřitelná podpora týmu celé společnosti proto, aby každý jednotlivec byl úspěšný. Tím nemyslím podporu pouze administrativní, technickou nebo marketingovou, ale i mezi jednotlivými týmy či mezi kolegy vzájemně.

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Komerční tým znamená trpělivá práce a úžasný výsledek se projeví většinou až po několikaměsíční práci. Oddělení pronájmů znamená skládat menší výsledky, která přicházejí každý den. Tým residenční je někde mezi a mně nejvíce vyhovují „střední tratě“ – ale už za měsíc či dva člověk může očekávat výborné výsledky.

Potenciál výdělku

Podívejte se kolik si u nás můžete vydělat

graf2.png

Přidejte se k nám

Rozšiřujeme všechna oddělení a rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří nebudou pracovat pro nás, ale s námi. Kteří budou mít zájem posouvat věci dopředu a radovat se z úspěchů.