PŘIBĚHY TĚCH NEJLEPŠÍCH

Inspirujte se příběhy
našich zaměstnanců

dusan.jpg

Dušan Kniha

Počet let u společnosti:3,5 roku
Největší úspěch:Prvý predaný dom v Prahe a hneď na Starom Meste!
Tým:Komerční prodeje

Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Už na výberovom konaní, kde som sa ocitol v krásnych priestoroch firmy, a ten prístup HR managerky ako aj vedenia. Po prvom kole výberového konania som vedel, že pre tuto spoločnosť chcem pracovať.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V podstate ťažké neboli, myslím tým pracovne, iba odlúčenie od rodiny a domova, nakoľko dochadzam na víkendy na Slovensko.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Férovosť a profesionalita vedenia, systém a know how firmy.

Proč sis vybral právě tým komerčních prodejů?

Mal som záujem obchodovať s niečím výnimočným a tým su celé tie krásne činžovní domy, ktoré obdivujem od čias, kedy som začal služobne jazdiť do Prahy. Navyše náš tým je veľmi dobrý a zábavný.

Barbora_Budkova_RES_Hintergrund_2110x1582_72dpi_RGB.jpg

Barbora Budková

Počet let u společnosti:3 roky
Největší úspěch:Pro mě je největší úspěch doporučení. Poměrně často se mi stává, že mi zavolá majitel nemovitosti, že na mě dostal doporučení, zda bych mu pomohla s pronájmem jeho nemovitosti. To považuji za největší satisfakci za to, že něco dělám dobře.
Tým:Rezidenční pronájmy

Kdy si věděla, že jsi tady „správně“?

Utvrdilo mě v tom hned první kolo AC. Nejen, že si budoucí zaměstnavatel má možnost otestovat Tebe, ale Ty máš zároveň možnost potkat jeho. Firmu tvoří lidé a jak majitel, tak vedení jednotlivých týmů mě zaujalo natolik, že jsem si řekla, že musím projít.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

HODNĚ těžké. První měsíce jsou zejména o studené akvizici. Pro ty co nevědí, jedná se v podstatě o ,,navolávání" své budoucí klienty po telefonu. Takže celý den sedíš u telefonu a voláš. S každým odmítnutím nebo nečekanou reakcí ze strany klienta se musíš poučit a zkusit to znovu a lépe. Ze začátku to nebylo moc příjemné, pak jsem to pojala formou soutěže sama se sebou a změnila přístup, a dokonce si to začala užívat.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Lidí. Trávím tady velkou část svého dne, a proto je pro mě alfa a omega, s kým ten den trávím. Kolegové i vedení jsou pro mě velká inspirace pro to, co se dá v našem oboru dokázat a jak se dá k práci přistupovat.

Proč sis vybrala právě tvůj tým?

Spíš si tým vybral mě. Nebyla jsem si úplně jistá, kam chci jít a s HR jsme dlouze diskutovali o tom, co od práce očekávám a co mě baví, a výstup byl pronájmy. Zpětným zrcátkem si říkám, že to lépe dopadnout nemohlo. Práce mě neuvěřitelně baví a našla jsem se v ní.

milan.jpg

Milan Kirakovjan

Počet let u společnosti:3,5 roku
Největší úspěch:S průběžnými výsledky se mi podařilo uspět i v evropském měření výsledků mezi nováčky v ENGEL & VÖLKERS (2. místo za rok 2018)
Tým:Rezidenční prodej

Kdy si věděl, že si tady „správně“?

Když se naplnila slova o příjmu z teorie do skutečnosti

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Pokud je člověk komunikativní, začátek je určitě snazší. Pak je jen otázka vynaloženého úsilí a času, kdy se zákonitě dostaví výsledky.

Čeho si tady nejvíc vážíš?

Neuvěřitelná podpora týmu celé společnosti pro to, aby každý jednotlivec byl úspěšný. Tím nemyslím podporu pouze administrativní, technickou nebo marketingovou, ale i mezi jednotlivými týmy či mezi kolegy vzájemně.

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Komerční tým znamená trpělivou práci a úžasný výsledek se projeví většinou až po několikaměsíční práci. Oddělení pronájmů znamená skládat menší výsledky, která přicházejí každý den. Tým rezidenční je někde mezi a mně nejvíce vyhovují „střední tratě“ , už za měsíc či dva člověk může očekávat výborné výsledky.

lukáš čtvereček.jpg

Lukáš Michalec

Počet let u společnosti:3 roky
Největší úspěch:„Nejsem si vědom, že by za dobu, co tu pracuji, na mě ze strany klientů přišla jakákoliv stížnost.“
Tým:Receptionist

 Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

 Poměrně krátkou dobu po přijetí - v momentě kdy jsem zjistil, jak zde věci fungují a jací sympatičtí lidé zde pracují.

 Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Já obecně moc nemám rád nové začátky, ale tady to probíhalo celkem hladce. Kolegyně mě zaučila, vše mi bylo vysvětleno a už během několika dnů jsem se cítil jako člen týmu.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Rozhodně pracovního kolektivu, který je tvořen inteligentními a přátelskými lidmi.  Dále pak si vážím profesionálního a zároveň vstřícného vedení – myslím, že v málokteré firmě člověk narazí na takového šéfa, jakým je náš pan jednatel. Je vidět, že ho zajímá každý jeden zaměstnanec a že mu záleží na tom, aby ve firmě fungovalo vše od A až po Z.

Co tě nejvíce baví na tvé pozici?

Nepochybně to bude interakce s lidmi, což je důvod, proč jsem i v minulosti pracoval jako recepční. Speciálně mám radost, když dojde na komunikaci v mé oblíbené angličtině. I vzhledem k početné zahraniční klientele je to zde téměř na denním pořádku.

COM_Hintergrund_2110x1582_150dpi_RGBnový.jpg

Jakub Odstrčil

Počet let u společnosti:0,5 roku
Největší úspěch: Po třech měsících práce jsem měl v portfoliu komerční nemovitosti k pronájmu v celkové hodnotě nájmu 1 900 000,-Kč a z toho 60% exkluzivně. Také jsem rád za pronájem jednoho prostoru na Žižkově, kde konkurenční realitní kancelář nemohla prostor pronajmout 4 měsíce a já měl pro paní majitelku nájemce do týdne.
Tým:Komerční pronájmy

 Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Hned od prvního telefonátu s naší HR Radanou. Pohovor byl na několik kol, musel jsem ukázat co ve mě je a jaký jsem obchodník, vyjímečné oproti ostatním zaměstnavatelům bylo, že Radana a moje vedoucí Kate mě opravdu chtěli poznat do hloubky jaký jsem člověk. Po každém dalším kole jsem byl víc přesvědčen, že Engel & Völkers bude pro mě ta pravá práce.

 Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V začátcích jsem neměl žádné zkušenosti z realitního prostředí, a tak jsem se toho musel hodně naučit. Komerční pronájmy mají strašně velké rozpětí, v nabídce máme luxusní kanceláře, kanceláře v historických domech (ty mám nejradši), různé varianty obchodních prostor a největším oříškem jsou v této covidové době restaurace a s tím spojené příběhy restauratérů, které jsou někdy dechberoucí. Musel jsem se naučit, zda daný prostor splní podmínky jiné kolaudace, než aktuálně má a také problematika DPH u pronájmů pro mě byla velkou novinkou.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Jednoznačně týmové spolupráce a to nejen s mými kolegy, ale také s kolegy z ostatních týmů. 

Co tě nejvíce baví na tvé pozici?

Rychlost a dynamičnost s jakou se byznys komerčních pronájmů dělá a hlavně jak široké portfolio máme. Jeden den jsem na prohlídce s právníkem a další den s zubařem, oba mají úplně odlišné potřeby pro jejich prostor.  Určitě také řešení zapeklitých problémů a vyjednávání podmínek mezi majitelem a potenciálním nájemcem.

Potenciál výdělku

Podívejte se kolik si u nás můžete vydělat

GRAF.png

Přidejte se k nám

Rozšiřujeme všechna oddělení a rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří nebudou pracovat pro nás, ale s námi. Kteří budou mít zájem posouvat věci dopředu a radovat se z úspěchů.