PŘIBĚHY TĚCH NEJLEPŠÍCH

Inspirujte se příběhy
našich zaměstnanců

1JM.jpg

Jakub Moláček

Počet let u společnosti:10,5 let
Největší úspěch:Prodej Kolbenova ve Vysočanech. Jako téměř nováček jsem samostatně řešil komplikovaný prodej bytového domu ve Vysočanech, kde hrálo roli křížové ručení za jinou nemovitost a současně majetkově se rozcházející obchodní partneři, kteří obě nemovitosti vlastnili. Do prodeje aktivně zasahovala banka, která majitelům úvěrovala koupi obou nemovitostí. Fakticky se tak všechna prodejní jednání odehrávala mezi čtyřmi zúčastněnými stranami a než byla uzavřena, tak to trvalo 11 měsíců.
Tým:Komerční prodej

Čeho si tady nejvíce vážíš? 

Kolektivu kolegů a přístupu vedení.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení?

Výběrové řízení u mě bylo dvoukolové. Probíhalo s jednatelem Andreasem a team leaderem Richardem. Vybavuji si z něj momenty, kdy jsem na prvním pohovoru musel počítat z paměti příklady z velké násobilky a popsat cestu, kudy bych šel z Janáčkova nábřeží do Štěpánské.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

Vědomí toho, že každý jednotlivý prodej je zakončený něčím hmatatelným – prodaným domem. Dnes je pro mě cesta Prahou soubor příběhů jednotlivých domů a lidí s tím spojených. Po skoro devíti a půl letech zde tak Prahu vnímám úplně jinak než dříve, protože téměř při jakékoliv cestě po městě míjím domy, které znám, ve kterých jsem byl, atd.. Je to pocit, který mě baví.

 

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Když jsem nastupoval, tak žádný jiný prodejní tým nebyl. Ale ani dodatečně bych ho neměnil.

Tomáš Chovanec 2.jpeg

Tomáš Chovanec

Počet let u společnosti:4 roky
Největší úspěch:Jako svůj prozatím největší úspěch vidím umístění na 2. místě v globálním hodnocení makléřů Engel&Völkers, který se mi podařil v loňském roce, s hodnocením dle kritéria největšího počtu uzavřených obchodů. Za dílčí osobní úspěch pak považuji, že jsem během mého působení ve společnosti měl již možnost "osahat si" a zrealizovat pronájem všech typů nemovitostí, se kterými se v našem oddělení dostáváme do kontaktu. Tím mám na mysli nejen pronájmy veškerých bytů a standardních rodinných domů, ale také prvorepublikové vily, činžovní domy jako celek, či dokonce hotely.
Tým:Rezidenční pronájmy

Čeho si tady nejvíce vážíš? 

Vážím si přístupu vedoucích, kteří mají zájem na úspěchu každého jednoho obchodníka, a tento zájem je podpořen kontinuálním systémem profesionálního školení, nebo např. motivačním prostředím,  využívajícím progresivní provizní systém a finanční bonusy. Vážím si rovněž lidského přístupu k obchodním případům ve všech odděleních naší společnosti, od něhož se odvíjí také to, jak nás ve finále vnímají naši klienti. Kolegy z Engel&Völkers totiž nyní vnímám nejenom jako profesionální obchodníky s realitami, ale také jako spolehlivé, a hlavně čestné poradce pro všechny účastníky nemovitostního trhu.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení? 

Výběrové řízení si vybavuju velice jasně, a nejspíš na něj ani nikdy nezapomenu. Nejvíce na mne udělalo dojem první kolo "výběrka", což byl kariérní den, na kterém jsem strávil přibližně 8 hodin, a v jeho jednotlivých částech si mě kolegyně z HR důkladně prověřily nejen v obchodních vlastnostech, ale také v mém charakteru a osobnosti . Nemluvě o tom, že to byla pouze vstupenka do následujících dvou kol celého řízení.  Již po kariérním dnu jsem však věděl, že tato společnost ví, koho hledá, a že projde-li uchazeč tímto řízením, pak je zde jistota, že bude splňovat jisté kvality. Po zkušenostech, kdy mi na pohovorech bylo po 30 minutovém rozhovoru ihned nabídnuto pracovní místo, a bylo mi hned jasné, že s takovým přístupem nemůže být společnost dlouhodobě úspěšná, to byla velice příjemná změna.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

Akce a život v pohybu! Málokdy se stane, že bych strávil celý den v kanceláři a spíše jsou mým každodenním chlebem schůzky s klienty a neustálý pohyb po všech koutech naší úžasné Prahy. Velkým nábojem je pro mne také to, s jakými lidmi se při mé práci setkávám. Často se jedná o opravdu úspěšné lidi nejen z českého podnikatelského prostředí, se kterými si člověk, má-li o to zájem, skutečně má co předat. Během mého působení jsem si také s některými klienty vybudoval opravdu nadstandardní, až přátelský vztah založený na vzájemné důvěře.

 

Proč sis vybral právě tvůj tým?

Při volbě týmu jsem zohledňoval především to, nakolik je v něm možnost pouštět se do interakce s lidmi, a nakolik je práce v něm akční a energická. Kancelářská práce pro mne nikdy nebyla volbou. Jako velkou výhodu našeho týmu považuji možnost neustále si zdokonalovat své obchodní dovednosti při jednání s prakticky neomezeným počtem klientů.

dusan.jpg

Dušan Kniha

Počet let u společnosti:6,5 roku
Největší úspěch:Prvý predaný dom v Prahe a hneď na Starom Meste!
Tým:Komerční prodeje

Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Už na výberovom konaní, kde som sa ocitol v krásnych priestoroch firmy, a ten prístup HR managerky ako aj vedenia. Po prvom kole výberového konania som vedel, že pre tuto spoločnosť chcem pracovať.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

V podstate ťažké neboli, myslím tým pracovne, iba odlúčenie od rodiny a domova, nakoľko dochadzam na víkendy na Slovensko.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Férovosť a profesionalita vedenia, systém a know how firmy.

Proč sis vybral právě tým komerčních prodejů?

Mal som záujem obchodovať s niečím výnimočným a tým su celé tie krásne činžovní domy, ktoré obdivujem od čias, kedy som začal služobne jazdiť do Prahy. Navyše náš tým je veľmi dobrý a zábavný.

David Culík_2110x1582_150dpi_RGB.png

David Culík

Počet let u společnosti:2 roky
Největší úspěch:Získání významného klienta, majitele jedné z nejlepších rezidencí v Praze. Během naší spolupráce se nám podařilo vytvořit užší vztah, což vyústilo v navázání exkluzivní spolupráce.
Tým:Rezidenční pronájem

 

Čeho si tady nejvíce vážíš?  

Nejvíce si cením samotné firmy, velké podpory od kolegů a dobrého pocitu z toho, že moje práce má smysl.

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení? 

Výběrové řízení bylo náročné a jsem si nebyl jistý, co očekávat. Cítil jsem nervozitu. Avšak již od začátku mě zaujalo jednání firmy a rychle jsem pochopil, že mi záleží na získání tohoto místa.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci? 

Práce pro mě představuje hru, zábavu a adrenalin. Nikdy nevíte, co přinese nový den. Baví mě vyjednávání, učím se od kolegů a snažím se neustále zdokonalovat své dovednosti. Je to pro mě skvělá škola.

 

Proč sis vybral právě Tvůj tým?

Vybrat si tento tým bylo pro mě logické. Ačkoliv je úspěšné dokončení dlouhodobého obchodu skvělé, preferuji průměrnou rychlost obchodů v našem týmu. Práce v pronájmu je dynamická, denně řešíme nové výzvy a nikdy není nuda.

lukáš čtvereček.jpg

Lukáš Michalec

Počet let u společnosti:5,5 roku
Největší úspěch:„Nejsem si vědom, že by za dobu, co tu pracuji, na mě ze strany klientů přišla jakákoliv stížnost.“
Tým:Receptionist

Kdy jsi věděl, že jsi tady „správně“?

Poměrně krátkou dobu po přijetí - v momentě kdy jsem zjistil, jak zde věci fungují a jací sympatičtí lidé zde pracují.

Jak těžké/lehké byly tvoje začátky?

Já obecně moc nemám rád nové začátky, ale tady to probíhalo celkem hladce. Kolegyně mě zaučila, vše mi bylo vysvětleno a už během několika dnů jsem se cítil jako člen týmu.

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Rozhodně pracovního kolektivu, který je tvořen inteligentními a přátelskými lidmi.  Dále pak si vážím profesionálního a zároveň vstřícného vedení – myslím, že v málokteré firmě člověk narazí na takového šéfa, jakým je náš pan jednatel. Je vidět, že ho zajímá každý jeden zaměstnanec a že mu záleží na tom, aby ve firmě fungovalo vše od A až po Z.

Co tě nejvíce baví na tvé pozici?

Nepochybně to bude interakce s lidmi, což je důvod, proč jsem i v minulosti pracoval jako recepční. Speciálně mám radost, když dojde na komunikaci v mé oblíbené angličtině. I vzhledem k početné zahraniční klientele je to zde téměř na denním pořádku.

Šárka Skálová 2.jpeg

Šárka Skálová

Počet let u společnosti:2 roky
Největší úspěch:
Tým:Team Assistant

Čeho si tady nejvíce vážíš?

Nejvíce si vážím příjemného prostředí a respektu od kolegů, vzájemné důvěry, společných akcí 

 

Jaké bylo Tvé výběrové řízení?

Výběrové řízení bylo důkladné, složené ze třech kol. Na termínu schůzky bylo možné se domluvit a odpověď, zda jsem se dostala dále, jsem dostala hned. Z prvního dojmu bylo patrné, že se jedná o seriózní společnost. Čisté prostředí, pánové v oblecích a příjemné profi vystupování pana recepčního.

 

Co Tě naplňuje na Tvé práci?

Naplňuje mě skutečnost, že se nacházím ve společnosti úspěšných, pozitivně myslících lidí, se zapálením do práce.

Potenciál výdělku

Graf_3.png

Přidejte se k nám

Rádi přivítáme kolegy, kteří chtějí být úspěšní a mají chuť do práce. Hledáme kolegy, kteří budou společně s námi pracovat pro úspěch našich zákazníků.